[bookly-form hide=”week_days”]

راهنمای رزرو زمین های تنیس فدال

سایت آکادمی تنیس فدال سریع ترین راه ممکن برای رزرو انواع زمین تنیس در منطقه شمال کشور  را فراهم کرده است. شما می توانید با مشاهده تقویم روزانه زمین تنیس و سانس دلخواه خود را براحتی بصورت آنلاین رزرو کنید. مجموعه زمین های تنیس آکادمی فدال ،در بلوار رسالت – رسالت ۳۵  پذیرا شما می باشد این مجموعه  در سال ۱۴۰۰ افتتاح شده است و تمامی امکانات همچون پارکینگ ، رخت کن ، بوفه و دوش و کمد را دارا می باشد.

کاربر عزیز ، برای رزرو زمین اول از همه باید وارد حساب کاربری خودت بشی و نام زمین تنیس، تاریخ و روز مورد نظر خودت را انتخاب کنی و آن را ثبت کنی بعد از زدن دکمه پرداخت ، به درگاه بانکی متصل میشی و بعد از تائیدیه پرداخت ، زمین انتخابی برای شما رزرو خواهد شد .

می تونی زمین های رزروی خودت را در پنل رزرو من بخش رزرو زمین ببینی . همچنین در صورتیکه درخواست رزرو زمین خود را لغو کنی آن را حذف کنی و از شرایط انصراف زمین با خبر بشی لطفا به پنل خدمات مشتری سری بزن تا از شرایط انصراف زمین ، انصراف پارتنر و مربی آگاه بشی .

کاربر عزیز بزودی ، می تونی قبل از اینکه زمین مورد نظرت رو رزرو کنی اول پارتنر و یا مربی مورد نظر خودت را انتخاب کنی . برای اینکار وقتی وارد حساب کاربری خودت شدی از پنل سمت راست درخواست مربی و یا درخواست پارتنر را انتخاب کن. در صفحه باز شده می تونی پارتنر و یا مربی را انتخاب و یا جستجو کنی و بر اساس تاریخ و روز و باشگاهی که پارتنر و یا مربی در آن روز حضور دارند زمین مربوط به آن تاریخ و روز و نوع زمین را هم رزرو کنی . بعد از زدن دکمه ثبت نهایی به درگاه بانکی متصل میشی و بعد از تائیدیه پرداختی ، گزینه هایی که انتخاب کردی برای شما رزرو میشه . برای لغو و یا حذف هر کدوم از گزینه های انتخابی باید وارد پنل رزرو من بشی و هر بخش که مد نظرت هست رو انتخاب و حذف کنی .